جستجوی پیشرفته

شرایط استفاده

حقوق و قوانين :

لطفا قبل از استفاده از خدمات ایده رایان شرایط زیر را با دقت مطالعه فرمائید ، زیرا استفاده شما از وب سایت ایده رایان ، به معنی اطلاع از این قوانین و توافق کامل شما با این شرایط است .

  1. اطلاعات مندرج در سایت ایده رایان در خصوص مشخصات و اطلاعات کالاها از منابع معتبر ، مرتبط و شركت هاي تولید کننده محصولات جمع آوري شده است. سعی شده است که این مشخصات دقیق و کامل باشد . اما گاهی ممکن است اطلاعات و مشخصات ارائه شده در سايت ایده رایان بدلایل سهوی اشتباه و یا دارای خطاهای نگارشی باشد. ایده رایان مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه شده و اشتباهات احتمالی برعهده نخواهد داشت.
  1. ایده رایان به اطلاعات مخفى يا خصوصی اشخاصى كه از خدمات سايت استفاده مي كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي كند.ایده رایان متعهد می شود در حد توان از حريم شخصی شما دفاع کند و در اين راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نياز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سايت نمايد. در واقع با استفاده از سايت ایده رایان، شما رضايت خود را از اين سياست نشان می دهيد.
  1. کاربر به سايت ایده رایان اطمينان می دهيد که از اين سايت برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين موضوعه يا شرايط استفاده از سايت ایده رایانمی باشد استفاده نخواهيد کرد. خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. کاربر از سایت ایده رایان به گونه ای استفاده نخواهد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود.
  2. اطلاعات لازم در فرم سفارش کالا باید بصورتکامل و دقیق پر شود. این اطلاعات برای ارسال سفارش شما و پیگیری آن لازم است و بديهي است درصورت ارسال اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.
  3. ایده رایان محتویات و مطالب مندرج در لینک های احتمالی به سايت های ديگر را تائید نمی کند. اين سايت ها تحت نظارت ایده رایان نمی باشند و ما هيچ مسووليتی در قبال محتويات مندرج در آن ها ندارد. سايت هايى كه در آگهی ها يا صفحات سايت ایده رایان لينک می شوند توسط ایده رایان اداره نمی شوند، بنابراین سايت ایده رایان نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می کنيد مسووليت هر گونه خسارت و آسيب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس يا فايل های مخرب ديگر  که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سايت های لينک شده در سايت ایده رایان باشد، خود برعهده خواهيد داشت.
  4. وب سايت ایده رایان هيچ گونه مسووليتي را در رابطه با حذف شدن کالا ها ، صفحات سايت و يا لينک نمي پذيرد. سايت ایده رایان تحت هيچ شرايطي مسووليت تاخير يا عدم کارکرد سايت را که می تواند ناشى از عوامل مختلفی مانند عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات كامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده نخواهد داشت.
  5. اين توافق نامه تحت قوانين کشور ايران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب سايت ایده رایان خواهد بود و جايگزين کليه توافقات قبلی يا جاری محسوب می شود.
  6. ایده رایان ممكن است خدمات و نوع سرویس های خود را به هر دليلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی کاربران، تغيير دهد و حق تغيير شرايط این خدمات و سرويس ها نيز برای ایده رایان محفوظ خواهد بود. بنابراين، شرايط استفاده از سرويس های ایده رایان در صورت تغییر بروز خواهند شد. در اين صورت جهت اطلاع از این شرایط و تغییرات آن ها می توانید به این صفحه مراجعه نمائید و از تغییرات آن مطلع شوید . استفاده شما از ایده رایان به معنی پذيرش هرگونه تغيیر احتمالی می باشد. در صورتی که شرايط استفاده از سرويس ها تغییر کنند در سایت اطلاع رسانی خواهد شد و خبر آن نیز در سايت اعلام خواهد شد.
  7. کليه محتويات سايت ایده رایان شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به سايت ایده رایانمي باشد و هر گونه استفاده از مطالب و مندرجات سایت بدون اطلاع و اجازه قبلی ممنوع می باشد.

خدمات پس ازفروش :

تمامی کالاهای فروخته شده توسط ایده رایان شامل خدمات پس از فروش تامین کننده کالا که بطور دقیق در برگه گارانتی، وارانتی و … همراه محصول موجود است می باشند. موارد خاص در نام کالا و یا صفحه مشخصات کالا بوضوح توضیح داده شده است.

رهگیری ارسال کالا :

پس از ارسال سفارش توسط کاربر ، دریافت سفارش شما  در ایده رایان بصورت ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد . هر یک از مراحل دریافت سفارش ،آماده سازی ، بسته بندی ، ارسال ، ساعت ارسال و هر گونه تغییر در وضعیت سفارش شما  نیز توسط سیستم بصورت ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد . ضمنا می توانید وضعیت سفارش خود را بصورت تلفنی نیز پیگیری نمائید

Filters
Sort
display